דף הבית  |  אודות  |  המלצות  |  מאמרים  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
סדנאות סדנאות לקבוצות סדנאות גיבוש מעגל מתופפים ערבי נשים הפעלות לילדים גלריית תמונות
 
 
סדנאות גיבוש
סדנת גיבוש להחזרת המוראל לקבוצה. בוואו תורידו את החומות תישתחררו תזרמו עם המוסיקה ותעברו תהליך אמיתי של גיבוש אחווה ורעות. סדנאות גיבוש - מעגל מתופפים ייחודי, סדנאות גיבוש - ההפעלה ההנחיה המשעשעת של יוסף המתופף. משימות ומשחקי גיבוש לצד מוסיקה מקפיצה והמון כיף!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנאות תיפוף
לפי ממדי קייטה, מאסטר בתיפוף על תופי הדג'מבה האפריקאים: "אנשים שמתופפים ביחד מרגישים קרבה אחד לשני, גם אם הם לא מכירים אחד את השני." החויה הייחודית של תיפוף קבוצתי, בו לכל אחד יש את קולו הייחודי אך איכות המוזיקה נקבעת על ידי הסינכרון בין חברי הקבוצה המאזינים, מגיבים ומשלימים האחד לשני יוצרת חוויה ייחודית של שיתוף, אנרגיה, שלווה וקלילות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מעגלי מתופפים לאירוע מקפיץ!
מעגלי מתופפים הופכים בחתונות ואירועים רבים לכוכבים של רחבת הריקודים, שלא נשארת ריקה אפילו לרגע. חלק מהג'וב שלהם, ואת זה כולם יודעים, הוא להקפיץ את כולם. גם את הדודה הביישנית מכפר סבא, זאת שאף פעם לא רוקדת באירועים. תאמינו לנו, כשהמתופפים "יטפלו" בה, היא גם תרקוד על השולחנות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הפעלות לילדים ליום הולדת עם מתופפים בכיף -יוסף המתופף
הפעלות לילדים לימי הולדת. הילדים מתופפים עם יוסף המתופף ובפעילויות יצירה נוספות. אנו נותנים מענה וקשובים לילדים ולהורים גם במצבים מיוחדים הדורשים יחס מיוחד.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אודות
סדנאות גיבוש
סדנאות
סדנאות לקבוצות
הפעלות לאירועים
מעגל מתופפים
הפעלות לילדים
מאמרים
ההמלצות שלי
חיפוש באתר
אודות מתופפים בכיף
חברת מתופפים בכיף מביאה לכם את הטרנדים החמים והמומלצים ביותר! מגוון סדנאות, אירועים, מתופפים ומבשלים, מתופפים באווירה בדואית, מתופפים אקסטרים ועוד. הכל לשביעות רצונם המלא של הלקוחות. מתופפים בכיף מעגל מתופפים לאירועים, טל. 052-3766088
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
סדנאות לקבוצות
במאמר זה אתיחס לכיצד נושא "סדנאות לקבוצות " יעזור לשיפור הכללי של מצב העובדים בהיבט היום יומי? ואיזה סדנאות לקבוצות מומלצות יותר למען גיבוש בין העובדים. כמומחה לסדנאות קבוצתיות זו הייתה הפעם הראשונה שמשהו שאל אותי ברמה פרקטית ופרטנית שאלה לעניין.
קרא עוד...

יוסי פנסו
תגובות: -1
צפיות: -1